Latviešu English

Orff ziņas 25. martā


Mīļie Rīgas Orff studijas audzēkņu vecāki! ( šis info vairāk domāts tiem, kas nāk uz studiju Rīgā, Kuģu ielā).

Šajās dienās nešķiet taktiski runāt par naudu. Visi esam noraizējušies, liela daļa atrodamies piespiedu brīvdienās. Tomēr, lai būtu skaidrība un līdzīgi pret visiem, īsi pārrunāsim. Martā nodarbības notika 2 nedēļas ( bez piektdienas 13.03. un sestdienas 14.03.) Visiem, kas martam ir maksājuši abonementa maksu/ eur 30.00, lūdzam neko nemaksāt aprīļa mēnesim. Ja būs ļauts turpināt nodarbības no 14. aprīļa, tad maksas otru pusi izlietosiet aprīlī. Ja nodarbības nevarēs atsākties pusaprīlī, tad maksa derēs pusei maija vai jūnija. Ja nodarbības atsāksies, bet Jūs lemsiet nepiedalīties, respektēsim.

Tiem, kas martā ir apmeklējuši reizi vai divas un piemiruši samaksāt, lūdzam i- bankā norēķināties par  apmeklēto, atseviškas nodarbības maksa / eur 10.00. Tāpat varēsiet rīkoties, atsākot pusmēnesī.

Ja nav skaidrības kāds stāvoklis ar maksājumiem, zvaniet Dacei, tel. 26516010, žurnāls stāv mājās uz galda.   

Īpašs paldies tiem dažiem dalībniekiem, kas atbalstam un uzmundrinājumam atsūtījuši aprīļa maksu. Sirsnīgs paldies, izdomāsim kopīgi kā un kad Jums to iztērēt!     

Vēl pēdējais – telpas Orfiņā Rīgā ir gana plašas, atbilstoši dārgas. Kā ik gadu, esam prātīgi iekrājuši naudiņu tukšākajai vasarai. Tagad lieti noder. Milzīgs paldies arī mūsu ēkas īpašniekiem, nomas maksa tuvākajiem mēnešiem ir vairāk kā uz pusi samazināta. Ir cerība, ka līdz septembrim noturēsimies. To arī novēlu mums visiem!  

© Orff mūzikas studija, Kuģu iela 11, 204, 2st., Rīga LV-1048, tālr:26516010, email: studija@orff.lv