Latviešu English

Pavisam veci jaunumi :)


Lieldienas

No 6 - 9.aprīlim, ieskaitot, studija būs slēgta.

Priecīgas Lieldienas! 

                 

 Orff mūzikas un dejas seminārs Tallinā 19-21.03

 

 Ziemas aukstums

Studijā nevienu dienu neatcelsim nodarbības lielā aukstuma dēļ. Telpas papildus apsildam, tikai, lūdzu parūpējaties par siltām zeķēm kājās. 

 01.februāris 2012.

  

Svētku nodarbības no sestdienas, 17.12 līdz piektdienai 23.12, ieskaitot

 

aicinām vecākus (vai citu pavadoni) uz kopīgu nodarbību ar bērniem. Visas svētku nodarbības notiks grupas stundas laikā. Ņemsim līdzi tikai pāris piparkūkas kopīgam cienastiņam.

No 24.12 - 01.01 studijā Ziemassvētku brīvdienas. Mācības atsāksim pirmdien, 02.01.

 skolnieku orff solfedžo grupas pirmdienās 17.30 un 18.30 nodarbības atsāks 09.janvārī, bet sestdienas 09.30 grupa tiekas jau 7.janvārī. 

 

18. novembris- brīvdiena studijā.

Piektdien, 18. novembrī nodarbības nenotiks. Bērniem, kas apmeklē grupu nodarbības piektdienās, šī diena nav jāaizvieto. Pusgada plānā, summā ar pārējiem mēnešiem, nodarbību skaits izlīdzinās un veido 4 nodarbības x 4 mēneši.  

 

Orff mūzikas grupām jaunas filiāles 

 Šī gada septembrī ir labi jaunumi -paralēli darbam Rīgas studijā, trīs mūsu skolotājas ir uzņēmušās vadīt Orff mūzikas nodarbības grupām savās dzīvesvietās.

Jau vairākus gadus Ella Umbleja vada nodarbības Siguldā, kont. tālr. 29458952

Sandra Gorda no oktobra mēneša varēs uzņemt dalībniekus Piņķos, kont. tālr. 26794619, www.orffpinki.lv

Rebeka Arhipova strādās Ventspilī, kont. tālr. 22070165, www.orffventspils.wordpress.com.

Nodarbības forma un saturs būs līdzīgs kā Orff studijā Rīgā. Ceram uz Jūsu interesi un piedalīšanos, tad arī instrumentu krājums drīz pieaugs. Sīkāka informācija par nodarbību laikiem un vietām drīz būs atrodama mūsu mājas lapā. 

Ģitāras un vijoles spēle 

 Turpinam aicināt uz individuālām nodarbībām bērnus, jauniešus un pieaugušos ģitāras un vijoles klasē pie pasniedzējas Vizmas Vilsones.

 Bungu aplis

Septembrī pirmdienas vakaros 19.30-21.00 esam sākuši etnisko bungu un citu pasaules perskusiju apli pieaugušajiem. Priekšzināšanas nav vajadzīgas, iespējams sekmīgi piedalīties vienu atsevišķu vakaru, kā arī apmeklēt katru pirmdienu. Bungu apli vada perkusionists Dzintars Vīksna (Pulsa Efekta dibinātājs). Sīkāka informācija mājas lapas sadaļā GRUPAS-PIEAUGUŠAJIEM vai pa tālr. 26516010 Dace.

 

 Septembris 2011

Nodarbības sāksim piektdien, 2.septembrī.

Ja vēlaties pie mums sākt nodarbības, apskatiet nod. sarakstu un rakstiet e-pastā sev vēlamo. Vēl ir brīvas vietiņas! 

Vasariņa studijā

Esam noslēguši mācību gadu ar svētku stundām kopā ar vecākiem, no sirds izspēlējāmies un padziedājām kopā.

Vasarā nodarbības turpinam pēc vasaras "mazā" saraksta no pirmdienas līdz ceturtdienas pusdienas laikam. Skatieties zem Grupas -Nodarbību saraksts. Vēl ir brīvas vietiņas grupās. Vasarīgas rotaļas un dziesmas spēlēsim JŪNIJA un JŪLIJA mēnešos. Augustā studija būs slēgta. Atpūtīsimies un krāsim gudrības jaunajam mācību gadam ar labiem Orff speciālistiem no Igaunijas. 

 4.maijs

Trešdien, 4.maijā studija slēgta. Šī svētku diena trešdienas grupām tiks aizvietota mēneša beigās ar gada noslēguma nodarbībām otrdien, 31.05.

Lieldienas 2011

 Priecīgus svētkus mūsu dalībniekiem!  Studija būs slēgta 22; 23; 24 un 25 aprīlī.

Skolēnu brīvdienas

Skolēnu brīvdienu nedeļā studijā nenotiks nodarbības no pirmdienas, 21.03.- ceturtdienai, 24 .03, ieskaitot. Piektdienas un sestdienas grupām nodarbības notiks. Skolotājas piedalīsies Maskavas lektores, doc. Tatjanas Tjutjunnikovas orff metodes seminārā, kā arī skolotāja Ella vadīs meistarklasi.

 

Ziemassvētki 2010

No piektdienas, 17.12 līdz ceturtdienai 23.12 ieskaitot, aicinām vecākus (vai citu pavadoni) uz kopīgu svētku nodarbību ar bērniem. Visas svētku nodarbības notiks grupas stundas laikā. Ņemsim līdzi tikai pāris piparkūkas kopīgam grozam.

No 24.12 - 02.01 studijā Ziemassvētku brīvdienas. Mācības atsāksim pirmdien, 03.01.

 

 

18.novembris un pārceltās dienas

18.novembris mūzikas studijā būs brīvdiena, nodarbības nenotiks.

(Tiem dalībniekiem, kas apmeklē grupu no septembra mēneša, 18.11. nav jāaizvieto -kopsummā sanāk 4 x katru mēnesi, septembrī bija 5 ceturtdienas. Tiem, kas sākuši okt., nov., un maksā pilnu abonementu lūdzam izmantot iespēju un šo reizīti aizvietot citā, Jums ērtā laikā.)

Pārējās dienas strādāsim bez pārcelšanas - 19.11 kā parastā piektdienā, 13.11. un 20.11. kā vienmēr sestdienā.

Atvainojamies, ka nevaram piedalīties kopīgajā dienu pārcelšanas programmā, jo studijā arī sestdienās notiek intensīvs darbiņš.  

 

ģitāras un vijoles spēle

 

no 2011. gada janvāra atveram ģitāras spēles un vijoles spēles klases. Individuālas nodarbības 6 +gadus veciem bērniem, tīņiem un pieaugušajiem. Nodarbības vadīs Vizma Vilsone, diplomēta vijolniece un ģitāriste.

Orff grupa skolniekiem 1-4. klase piektdien, pl.18.00

 Aicināti skolas vecuma bērni -gan tie, kas izauguši no mūsu grupām un vēlās spēlēt  augstākā līmenī, gan tie, kas kas vēl neko nav mūzikā mēģinājuši. Mūsu pulkā nak arī mūzikas skolas bērni, kas vēlās mainīt saspringto vidi pret „draudzīgu muzicēšanu bez spiediena". Programmā būs interesantas instrumentālas partitūras, īpaša vērība blokflautām, daudz prātu un ķermeni koordinējošu uzmanības, atmiņas uzdevumu. Nodarbību vadīs Rebeka Busule Arhipova.

(Tiem, kas nezināja, pastāstu, ka skolēni pie mums mācās jau sen, arī pirmdienas vakars  pieder lielajiem bērniem- 17.30 4-8 klase, 18.30 1-3.klase, nodarbības vada Dace Ziemele un Sandra Gorda)

Mēneša abonements Ls 17,-

 Orff grupa pieaugušajiem piektdien, pl.19.00

Orff band - mūzika, kustība, runa, dziedāšana, instrumentu spēle. Pirmo reizi Latvijā- veidojam nodarbību grupu pieaugušajiem. Orff metode mūzikā paver iespēju muzicēt jebkurā vecumā un jebkurā sagatavotības limenī. Aicināti visi interesenti 18+. Ja esiet vecāks/vecvecāks bērniņam, kas pie mums mācās, šī nodarbība Jums palīdzēs labāk saprast kā strādājam ar Jūsu bērnu. Tikai darāmais darbs šoreiz būs domāts lielo prātam un motorikai. Solam labu treniņu un „izlādi" mūsu saspringtajiem prātiem un ķermeņiem piektdienas vakarā. Nodarbību vadīs flautiste, Orff mūzikas pasniedzēja Rebeka Busule Arhipova.         

Mēneša abonements Ls 17,-

grupa topošajām māmiņām piektdien pl.16.30

veidojam nodarbību grupu topošajām māmiņām, kas vēlētos jaukā atmosfērā gatavoties sava mazuļa garīgo vajadzību atbalstīšanai. Kā un ko dziedāt mazulim, kā runāt un kā pareizi turēt mazuli.  Tā būtu ceļa maize pirmajam dzives posmam, līdz varēsiet jau abi kopā nākt uz nodarbībām (ieteicam no vecuma, kurā mazulis pats prot apsēsties 6+mēneši). Nodarbību vadīs mūsu mazbērnu speciāliste Ella Umbleja.

Mēneša abonements Ls 17,-

piesakaties Dacei Ziemelei e-pastā: dace@orff.lv vai pa telālruni 26516010

 

 

 Mācību gads 2010/11

Nodarbības orff mūzikas grupām studijā sāksim 2.septembrī. Ja jūsu izvēlētā diena ir ceturtdiena, droši nāciet ciemos 02.09. ( tiem, kam nodarbība ir trešdienas grupās, pirmā tikšanās būs 8.septembrī)

Lai uzsāktu nodarbības:

Jūs esiet piedalījušies iepriekšējā sezonā un maijā rezervējuši bērnam vietu grupā no jaunā saraksta. Ja to  neesat paspējuši, zvaniet vai rakstiet mums.

Jūs vēlaties kļūt par mūsu dalībniekiem. Vēl visās vecuma grupās ir brīvas vietas. Paskatieties augšpusē "kā pieteikties" un rakstiet mums e-pastu. Veikli Jums atbildēsim.

Lai mums visiem radošs gads!

Vasaras nodarbības orff grupām

Jūnijā un jūlijā studijā notiek orff grupu nodarbības. Var vēl paspēt pieteikties uz nodarbībām atsevišķi jūlija mēnesim. Nodarbību sarakstu skatieties sadaļā: grupas->nodarbību saraksts.

Līgo svētku nedēļā studija būs slēgta Tr.23, Cet.24. un Pk. 25. jūnijā. Lai bērniem, kas piedalījušies jūnijā, kopā iznāktu 4 nodarbības, ieskaitam 1. un 2. jūliju kā jūnija mēneša pēdējās nodarbības.  

2009./10. mācību gada noslēguma balles 

Nedēļā no 24. līdz 29. maijam studijā svinēsim mācību gada noslēguma balles. Katra grupiņa nāk savas grupu stundas laikā (ar mazu augļu cienastiņu). Izņēmums ir Skolotājas Ellas grupas, kas nodarbojās mazajā telpā. Šīs balles pārceltas uz pirmdienu 31.05. Lūdzu, precizējiet pie skolotājas Ellas. 

Vasaras mēnešos -jūnijā un jūlijā piedāvājam vasarīgas, izklaidējošas nodarbības. Vasaras nodarbību saraksts redzams sadaļā: GRUPAS- NODARBĪBU SARAKSTS

Lieldienu brīvdienas 2010

 Studijā nenotiks nodarbības no 31.marta līdz 5.aprīlim, ieskaitot. Priecīgus svētkus! 

 

Svētku nodarbības

No cet. 17. līdz tr. 23. decembrimieskaitot, aicināmvecākus (vai citu uzticības personu) uz kopīgu nodarbību ar bērniem. Visas svētku nodarbības notiks savas grupas stundas laikā.

Ņemsim groziņā tikai pāris piparkūkas ,varbūt, suliņu.

 Ziemassvētku brīvdienas studijā būs no 24. decembra līdz 3. janvārim. Atsāksim nodarbības pirmdien, 4. janvārī.

 

18.novembris

18. novembrī studijā nodarbības nenotiks. Priecīgu svētku dienu visiem!

(Esam pieskatījuši, lai kopā pirmajā pusgadā sanāk 4 mēneši x  4 nodarbības, arī trešdienās studējošajiem, septembrī mācījāmies 5.nedēļas)

Skolēnu rudens brīvdienas 26.-31.oktobris

Brīvdienu nedēļā visas grupas nodarbības bērniem notiks! Izņēmums ir tikai solfedžo grupas pirmdienā skolas vecuma bērniem.

 1.septembris

Šo mācību gadu sāksim tieši 1.septembrī. Tie, kam izvēlētais grupu laiks ir otrdienā, droši brauciet uz nodarbību 1.septembrī! Ja garajā vasarā ir piemirsies, uz kuru grupu pieteicāties, nekautrējaties pavaicāt to e-pastā dace@orff.lv. Uzmanību!  Mācību maksas pārskaitījums par septembri jāveic līdz 20.augustam!   

studijas telpās renovācija

Jūlijā un pusi no augusta mūsu studijā strādās meistari, lai paplašinātu un labiekārtotu telpas. Centīsimies tā, lai mums visiem būtu ērtāk mācīties un strādāt.  Jūs atkal mīļi gaidīsim uz nodarbībām, sākot no 1.septembra.

Visi, kas muzicējuši pie mums aizgājušo mācību gadu un vēlās turpināt, bija aicināti pierakstīties uz konkrētu grupu septembrī. Ja esiet aizkavējušies ar pieteikšanos, lūdzu zvaniet vai rakstiet (vislabāk augusta sākumā) un par sevi atgādiniet.

Ja esat pieteikušies, bet piemirsuši savu pieraksta laiku rudenim vai Jums radusies vajadzība mainīt nodarbības laiku, sazinaties ar mums augustā, precizēsim.

 nodarbības vasarā

Vasarā bērniem būs nodarbības jūnija mēnesī - otrdienās, trešdienās un piektdienās.

mācību gada noslēgums 26.maijs - 1.jūnijs

Grupu regulārās nodarbības notiek līdz pirmdienai, 25. maijam iekaitot.

izmaiņas aprīļa nodarbību sarakstā. Lieldienu brīvdienas 09'

Aprīļa sākumā ir skolēnu brīvdienas (3-10.apr.), kuras daļēji izmantosim ikgadējā orff mūzikas semināra rīkošanai un mūsu jauno skolotāju apmācībai. Semināram veltīsim 3 dienas, pārējās strādāsim grupiņās, jo sekojošās Lieldienu brīvdienas vēl mazina aprīļa strādājamās nedēļas. Rezultātā pirmdienas un otrdienas grupām  aprīlī ir 3 nedēļas (taču martā 5!) Trešdienas un ceturtdienas grupām sanāk 4 nedēļas, bet piektdienas un sestdienas  grupām 3. 

  • 1. un 2. aprīlī rīta nodarbības pie sk. Sandras nenotiek!
  • 7. aprīlī nenotiek rīts un pēcpusdiena
  • 8. un 9. aprīlī nenotiek pēcpusdienas nodarbības pie sk.Sanitas
  • 10.- 13.aprīlī - Lieldienu brīvdienas
Sīkāka informācija aprīļa kalendārā
 
 

 Decembris 08. Piparkūku svētki

Priecīgus svētkus visiem Orff studijas dalībniekiem! Pēc ziemas brīvdienām mācības atsāksim 5. janvārī. 

 17.novembris 08.

Novembra mēnesī pie mums darbu uzsāk divas jaunas skolotājas -Sandra un Sanita- abas profesionālas mūziķes.  Saprotams, vēl jāmācās grupas vadīšana un vecuma posmu psiholoģija un ja mēs visi mazliet palīdzēsim iejusties , carams, drīz sanāks pavisam labi. Abas jaunās skolotājas pārņem skolotājas Ellas grupas (no 6.mēnešu vecuma līdz 3 gadiem). Skolotāja Ella dodas dekrēta atvaļinājumā, taču palīdz ar muzikālā materiāla sagatavošanu, vada metodiskas nodarbības jaunajām skolotājām.

 

21.oktobris 08.

Rudens brīvdienas lielākajiem bērniem!

nedēļā no 27.oktobra līdz 2.novembrim nenotiks nodarbības grupām 3-7 gadi un skolniekiem.

Skolotāja Dace vadīs Orff pedagoģijas semināru kopā ar Tatjanu Tjutjunnikovu, mākslas zinātņu doktori no Maskavas, Krievijas Orff biedrības locekli.

skolotājas Ellas grupām 0,6 - 3 gadi nodarbības notiks!

 

 

13.augusts 08.

ļoti cītīgi studijā gatavojamies jaunajam mācību gadam. Vēl pāris izglītojoši un darbam iedvesmojoši Orff mūzikas semināri augusta otrajā pusē -15,16.08. sadarbībā ar Latvijas Ritmikas biedrību vadam semināru Staļģenē un no kolēģiem mācamies Žaka Dalkrozes metodes ritmikas nodarbībās, bet 24-29.08 aktīvi piedalīsimies starptaustiskā seminārā Igaunijā, Poltsamā, kur savas zināšanas sniegs Orff mūzikas lektori no Somijas, Austrijas un Japānas.

studijā nodarbības sāksim 2.septembrī. gaidam visus, kas jau saņēmuši vietu grupiņā un apmaksājuši septembra nodarbības.

!!! šogad studijā jauna apmaksas kārtība- priekšapmaksa līdz 20.datumam par nākošo mēnesi. studijas rekviziti atrodami zem: GRUPAS - MAKSA.

21. novembris 07.

plānojam svētku stundas -no 15. līdz 22. decembrim spēlēsim, dziedāsim kopā ar vecākiem, būs latvju danči un piparkūkas!

 

oktobris 07.

oktobra ceturtajā nedēļā no 22-28. oktobrim studijā nodarbības nenotiks. Visiem vēlam priecīgas skolēnu rudens brīvdienas!

 

septembris 07.

pilnā sparā rit uzņemšana studijā 2007./08. mācību gadam. grupiņas jau ir krietni pilnas, taču nebēdājiet, ja nevarēsiet sākt nodarbības tulīt, pierakstīsim Jūs un kontaktēsim tulīt, kā atbrīvosies vietiņa.

© Orff mūzikas studija, Kuģu iela 11, 204, 2st., Rīga LV-1048, tālr:26516010, email: studija@orff.lv